top of page

Tā ir mūsu komanda

Tereza-portrets-web-26.jpg

Nellija Žvīgule

  • Instagram

Latvijas sporta meistare mākslas vingrošanā. 
Latvijas vingrošanas federācijas sertificēta trenere un tiesnese. 
Savā sirdī ielaidu mākslas vingrošānu 7 gadu vecumā. Mana vingrošanas karjēra bija piedzīvojumu pilna. Atmiņā ir palikušas gan grutības, gan panākumi, bet tas bija to vērt, jo piedzīvotais padarīja mani  par cilvēku, kas esmu šobrīd. Pēc 12 gadiem, kā mākslas vingrotāja izlēmu mainīt lomu uz treneri un turpināt dzīvot kopā ar mākslas vingrošanu.
Šobrīd stradāju par treneri Ogres Novada sporta centra un TDB dance studio.

 

Mans dzīves moto: Mums nekad nav dāvāti sapņi bez iespējām tos piepildīt. Tāpēc jātic sev un jāiet uz savu mērķi.

Tereza-portrets-web-3.jpg

Nikita Osipovs

  • Facebook
  • Instagram

Kā ir teicis Šekspīrs “Visa dzīve ir teātris, un cilvēki ir tās aktieri”. 
Šis teiciens ir tikpat vecs kā pasaule, bet tas pasaka to galveno domu, ka mēs katru dienu, paši to nemanot, izdzīvojam dažadas lomas - ģimenes lokā, skolā mēs esam vieni, uz ielas, nodarbībās - citi. Mūsu uzvedība ir dažāda un atbilstoša situācijai. Aktiermeistarības kurss palīdzēs jebkurā situācijā justies droši, būt gatavam improvizēt, brīvi justies publiski un gūt baudu no tā.

 

Laipni lūgti teātra mākslas nodarbībās!

Tereza-portrets-web-21.jpg

Jeļena Černika

  • Facebook

Deja ir kļuvusi par manu nozīmīgu dzīves daļu, jo dejas ceļs ir sacies piecu gadu vecumā, kad sāku nodarboties ar mākslas vingrošanu. Velāk sapratu, ka grību dejot uz skatuves, tā nonācu pie baleta.

Esmu absolvējusi Rīgas Horeogrāfijas Vidusskolu un kļuvu par profesionālo Baleta dejotaju. Papildus  lielu darba pieredzi esmu ieguvusi dažādos deju projektos un iestudējumos gan Latvijā gan ārzemēs, nodarbojoties un dejojot klasisko, džeza deju, moderno un laikmetīgo deju. 

Esmu priecīga ka man bija dota ispēja dejot un but solistei lielājos projektos arī tālajā Malaizijā un Dienvidorejā.

 

Dejojam un izbaudām dejas prieku kopā! 

Tereza-portrets-web-9.jpg

Natālija Grigorjeva

  • Facebook
  • Instagram

Sveiks esmu vienmēr priecīga atbildēt uz visiem taviem jautājumiem par deju nodarbībām, apmaksām, koncertiem, konkursiem un citu studijas dzīves informāciju! 

Tereza-portrets-web-16.jpg

Edgars Šteins

  • Facebook
  • Instagram

Hey!
Esmu horeogrāfs un dejotājs, pasniedzējs Pro/X un TDB Dance Studio.
 Vadu meistarklases visā Latvijā, dejoju Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā.
Dzīvē esmu atvērts dažādām idejām un to realizēšanai, ikdienā mani var dzirdēt vairāk sakot JĀ! * Esmu piedalījies un joprojām piedalos dažādos video klipos, TV šovos, korporatīvajos pasākumos un koncerttūrēs. Piedalos un vadu dažādas deju nometnes, žūrijas loceklis deju sacensībās.
 Mans dzīves moto, kas man palīdz virzīties uz priekšu ir NEMĒĢINĀSI NEUZZINĀSI.

Tereza-portrets-web-32.jpg

Terēza Dinula

  • Facebook
  • Instagram

Sveiks  - esmu džez dejas, šova dejas pasniedzēja un studijas vadītāja. Strādāju par pasneidzēju kopš 2002.g. Deja priekš manis ir daudz vairāk par skaistajiem tērpiem, konkursiem un balvām. Tā ir mana dzīves neatņemamā sastāvdaļa, kura palīdzējusi tikt pāri visām sarežģītām situācijām. Es mēģinu iemācīt bērniem saprast savas jūtas, ķermeni un izpausties – dejot it ka neviens tevi neredz!

bottom of page